Batteri til Ecovacs DA60-Darfon, 10.8V, 3400mAh
| Type | Li-ion |
|---|---|
| Spenning | 10.8V |
| Kapasitet | 3400mAh |
| Merke | Batteri til Støvsuger Ecovacs |
| Produkttype | Batteri til Støvsuger |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Ecovacs ZJ1450 10.8V 3400mAh |
345 Kr 448Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Hurtig leveranse, Fri frakt (over 199 kr)
![]()
30 dagers åpent kjøp!
Batteri til Ecovacs DA60-Darfon, 10.8V, 3400mAh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-ion |
| Spenning | 10.8V |
| Kapasitet | 3400mAh |
| Merke | Batteri til Støvsuger Ecovacs |
| Produkttype | Batteri til Støvsuger |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Ecovacs ZJ1450 10.8V 3400mAh |
345 Kr 448Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Hurtig leveranse, Fri frakt (over 199 kr)
![]()
30 dagers åpent kjøp!

