Batteri til Ecovacs CEN250, 11.1V, 2800mAh
| Type | Li-ion |
|---|---|
| Spenning | 11.1V |
| Kapasitet | 2800mAh |
| Merke | Batteri til Støvsuger Ecovacs |
| Produkttype | Batteri til Støvsuger |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Ecovacs ICR18650 3S1P 11.1V 2800mAh |
279 Kr 362Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Leveringstiden er normalt 10-25 arbeidsdager.
![]()
30 dagers åpent kjøp!
Batteri til Ecovacs CEN250, 11.1V, 2800mAh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-ion |
| Spenning | 11.1V |
| Kapasitet | 2800mAh |
| Merke | Batteri til Støvsuger Ecovacs |
| Produkttype | Batteri til Støvsuger |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Ecovacs ICR18650 3S1P 11.1V 2800mAh |
279 Kr 362Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Leveringstiden er normalt 10-25 arbeidsdager.
![]()
30 dagers åpent kjøp!

