Batteri til Dyson V8 FLUFFY ORIGIN, 21.6V, 4000mAh
| Type | Li-ion |
|---|---|
| Spenning | 21.6V |
| Kapasitet | 4000mAh |
| Merke | Batteri til Støvsuger Dyson |
| Produkttype | Batteri til Støvsuger |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Dyson V8 21.6V 4000mAh |
559 Kr 726Kr
På lager
![]()
30 dagers angrerett.
![]()
Leveringstiden er normalt 8-15 hverdager.
![]()
Frakt: 45 kr, Fri frakt (over 199 kr)
Batteri til Dyson V8 FLUFFY ORIGIN, 21.6V, 4000mAh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-ion |
| Spenning | 21.6V |
| Kapasitet | 4000mAh |
| Merke | Batteri til Støvsuger Dyson |
| Produkttype | Batteri til Støvsuger |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Dyson V8 21.6V 4000mAh |
559 Kr 726Kr
På lager
![]()
30 dagers angrerett.
![]()
Leveringstiden er normalt 8-15 hverdager.
![]()
Frakt: 45 kr, Fri frakt (over 199 kr)
895Kr
1 163Kr
Batteri til Dyson V8 FLUFFY ORIGIN (21.6V, 5400mAh)
995Kr
1 293Kr
Batteri til Dyson V8 FLUFFY ORIGIN (21.6V, 6800mAh)
1 195Kr
1 553Kr
Batteri til Dyson V8 FLUFFY ORIGIN (21.6V, 8800mAh)
799Kr
1 038Kr
Batteri til Dyson V8 FLUFFY ORIGIN (21.6V, 4800mAh)
Batteriet erstatter:
Batteriet er kompatibelt med følgende produkter:
-
Dyson V8
Dyson V8 Absolute
Dyson V8 Absolute Cord-Free
Dyson V8 Animal
Dyson V8 Animal Exclusive
Dyson V8 Fluffy
Dyson V8 range
Dyson V8 ANIMAL EXCLUSIVE VACUUM
Dyson V8 ANIMAL PRO
Dyson V8 CARBON FIBER VACUUM
Dyson V8 FLUFFY ORIGIN
Dyson V8 MOTORHEAD ORIGIN
Dyson V8 Mattress
Dyson V8 Trigger
Dyson V8 Motorhead
Dyson V8 Car+Boat
