Batteri til Dyson 970049-01, 14.8V, 6600mAh
| Type | Li-ion |
|---|---|
| Spenning | 14.8V |
| Kapasitet | 6600mAh |
| Merke | Batteri til Støvsuger Dyson |
| Produkttype | Batteri til Støvsuger |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Dyson 970049-01 14.8V 6600mAh |
659 Kr 856Kr
På lager
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Førstegangs bruk: Lad det nye batteriet til 5%, og gjenta lade/utladingssyklusen 3-4 ganger for best ytelse. Leveringstiden er normalt 10-25 arbeidsdager.
![]()
Sjekk fysisk: Bekreft at det gamle batteriet matcher bildet av batteri, spesielt kontaktpunktet.
Batteri til Dyson 970049-01, 14.8V, 6600mAh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-ion |
| Spenning | 14.8V |
| Kapasitet | 6600mAh |
| Merke | Batteri til Støvsuger Dyson |
| Produkttype | Batteri til Støvsuger |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Dyson 970049-01 14.8V 6600mAh |
659 Kr 856Kr
På lager
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Førstegangs bruk: Lad det nye batteriet til 5%, og gjenta lade/utladingssyklusen 3-4 ganger for best ytelse. Leveringstiden er normalt 10-25 arbeidsdager.
![]()
Sjekk fysisk: Bekreft at det gamle batteriet matcher bildet av batteri, spesielt kontaktpunktet.
