Batteri til Dyson V8 CARBON FIBER VACUUM, 21.6V, 8800mAh
| Type | Li-ion |
|---|---|
| Spenning | 21.6V |
| Kapasitet | 8800mAh |
| Merke | Batteri til Støvsuger Dyson |
| Produkttype | Batteri til Støvsuger |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Dyson V8 21.6V 8800mAh |
1 195 Kr 1 553Kr
På lager
![]()
30 dagers angrerett.
![]()
Leveringstiden er normalt 8-15 hverdager.
![]()
Frakt: 45 kr, Fri frakt (over 199 kr)
Batteri til Dyson V8 CARBON FIBER VACUUM, 21.6V, 8800mAh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-ion |
| Spenning | 21.6V |
| Kapasitet | 8800mAh |
| Merke | Batteri til Støvsuger Dyson |
| Produkttype | Batteri til Støvsuger |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Dyson V8 21.6V 8800mAh |
1 195 Kr 1 553Kr
På lager
![]()
30 dagers angrerett.
![]()
Leveringstiden er normalt 8-15 hverdager.
![]()
Frakt: 45 kr, Fri frakt (over 199 kr)
Batteriet erstatter:
Batteriet er kompatibelt med følgende produkter:
-
Dyson V8
Dyson V8 Absolute
Dyson V8 Absolute Cord-Free
Dyson V8 Animal
Dyson V8 Animal Exclusive
Dyson V8 Fluffy
Dyson V8 Range
Dyson V8 Mattress
Dyson V8 Trigger
Dyson V8 Motorhead
Dyson V8 Car+Boat
Dyson V8 ANIMAL EXCLUSIVE VACUUM
Dyson V8 ANIMAL PRO
Dyson V8 CARBON FIBER VACUUM
Dyson V8 FLUFFY ORIGIN
Dyson V8 MOTORHEAD ORIGIN
