Batteri til Dyson V15 Fluffy Extra, 18V, 4000mAh
| Type | Li-ion |
|---|---|
| Spenning | 18V |
| Kapasitet | 4000mAh |
| Merke | Batteri til Støvsuger Dyson |
| Produkttype | Batteri til Støvsuger |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Dyson V10 SV18 18V 4000mAh |
899 Kr 1 168Kr
På lager
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Førstegangs bruk: Lad det nye batteriet til 5%, og gjenta lade/utladingssyklusen 3-4 ganger for best ytelse. Leveringstiden er normalt 10-25 arbeidsdager.
![]()
Sjekk fysisk: Bekreft at det gamle batteriet matcher bildet av batteri, spesielt kontaktpunktet.
Batteri til Dyson V15 Fluffy Extra, 18V, 4000mAh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-ion |
| Spenning | 18V |
| Kapasitet | 4000mAh |
| Merke | Batteri til Støvsuger Dyson |
| Produkttype | Batteri til Støvsuger |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Dyson V10 SV18 18V 4000mAh |
899 Kr 1 168Kr
På lager
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Førstegangs bruk: Lad det nye batteriet til 5%, og gjenta lade/utladingssyklusen 3-4 ganger for best ytelse. Leveringstiden er normalt 10-25 arbeidsdager.
![]()
Sjekk fysisk: Bekreft at det gamle batteriet matcher bildet av batteri, spesielt kontaktpunktet.
799Kr
1 038Kr
Batteri til Dyson V15 Fluffy Extra (18V, 3000mAh)
859Kr
1 116Kr
Batteri til Dyson V15 Fluffy Extra (18V, 3500mAh)
995Kr
1 293Kr
Batteri til Dyson V15 Fluffy Extra (18V, 4500mAh)
1 295Kr
1 683Kr
Batteri til Dyson V15 Fluffy Extra (18V, 5000mAh)
Batteri Modell/Delenummer:
Batteri Kompatible modeller:
-
Dyson V10 SV18
Dyson V10 Slim SV18
Dyson V10 Slim
Dyson V11 Slim
Dyson V10 Digital Slim
Dyson V10 Fluffy Extra
Dyson Digital Slim Fluffy Extra
Dyson Digital Slim Fluffy Pro
Dyson V10 Digital Slim Fluffy Extra
Dyson V15 Detect
Dyson V15 Fluffy Extra
Dyson Fluffy Extra V15 Detect
Dyson Digital Fluffy Extra V15 Detect
