Batteri til Dyson V10 Total Clean, 25.2V, 5400mAh
| Type | Li-ion |
|---|---|
| Spenning | 25.2V |
| Kapasitet | 5400mAh |
| Merke | Batteri til Støvsuger Dyson |
| Produkttype | Batteri til Støvsuger |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Dyson V10 25.2V 5400mAh |
995 Kr 1 293Kr
På lager
![]()
30 dagers angrerett.
![]()
Leveringstiden er normalt 8-15 hverdager.
![]()
Frakt: 45 kr, Fri frakt (over 199 kr)
Batteri til Dyson V10 Total Clean, 25.2V, 5400mAh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-ion |
| Spenning | 25.2V |
| Kapasitet | 5400mAh |
| Merke | Batteri til Støvsuger Dyson |
| Produkttype | Batteri til Støvsuger |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Dyson V10 25.2V 5400mAh |
995 Kr 1 293Kr
På lager
![]()
30 dagers angrerett.
![]()
Leveringstiden er normalt 8-15 hverdager.
![]()
Frakt: 45 kr, Fri frakt (over 199 kr)
795Kr
1 033Kr
Batteri til Dyson V10 Total Clean (25.2V, 4800mAh)
1 195Kr
1 553Kr
Batteri til Dyson V10 Total Clean (25.2V, 6800mAh)
1 495Kr
1 943Kr
Batteri til Dyson V10 Total Clean (25.2V, 8800mAh)
Batteriet erstatter:
Batteriet er kompatibelt med følgende produkter:
-
Dyson V10
Dyson V10 SV12
Dyson V10 absolute
Dyson V10 animal
Dyson V10 motorhead
Dyson Cyclone V10
Dyson V10 Fluffy
Dyson Cyclone V10 Animal Lightweight
Dyson Cyclone V10 Animal Pro
Dyson Cyclone V10 Absolute
Dyson Cyclone V10 Motorhead
Dyson Cyclone V10 Fluffy
Dyson Cyclone V10 Total Clean
Dyson CYCLONE V10 TOTAL CLEAN+
Dyson V10 MOTORHEAD ORIGIN
Dyson V10 STICK VACUUMS
Dyson CYCLONE V10 ABSOLUTE PRO
Dyson V10 FLUFFY EXTRA
Dyson CYCLONE V10 ANIMAL PRO
Dyson V10 CORDLESS VACUUM
Dyson V10 Cyclone
Dyson V10 Total Clean
