Batteri til Dyson SV14 HANDHELD CORDLESS, 25.2V, 4800mAh, Screw-in, Screw-in
| Type | Li-ion |
|---|---|
| Spenning | 25.2V |
| Kapasitet | 4800mAh |
| Funksjoner | Screw-in |
| Merke | Batteri til Støvsuger Dyson |
| Produkttype | Batteri til Støvsuger |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Dyson V11 25.2V 4800mAh |
795 Kr 1 033Kr
På lager
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Førstegangs bruk: Lad det nye batteriet til 5%, og gjenta lade/utladingssyklusen 3-4 ganger for best ytelse. Leveringstiden er normalt 10-25 arbeidsdager.
![]()
Sjekk fysisk: Bekreft at det gamle batteriet matcher bildet av batteri, spesielt kontaktpunktet.
Batteri til Dyson SV14 HANDHELD CORDLESS, 25.2V, 4800mAh, Screw-in
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-ion |
| Spenning | 25.2V |
| Kapasitet | 4800mAh |
| Funksjoner | Screw-in |
| Merke | Batteri til Støvsuger Dyson |
| Produkttype | Batteri til Støvsuger |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Dyson V11 25.2V 4800mAh |
795 Kr 1 033Kr
På lager
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Førstegangs bruk: Lad det nye batteriet til 5%, og gjenta lade/utladingssyklusen 3-4 ganger for best ytelse. Leveringstiden er normalt 10-25 arbeidsdager.
![]()
Sjekk fysisk: Bekreft at det gamle batteriet matcher bildet av batteri, spesielt kontaktpunktet.
Batteri Modell/Delenummer:
Batteri Kompatible modeller:
-
Dyson V11
Dyson SV14
Dyson V11 SV14
Dyson V11 Fluffy
Dyson V11 Outsize
Dyson V11 Trigger
Dyson V11 Matress
Dyson V11 Animal
Dyson V11 Torque Drive
Dyson V11 Absolute
Dyson V11 Fluffy Extra
Dyson V11 Motorhead
Dyson V11 Absolute Pro
Dyson V11 Complte
Dyson V11 Cord-free
Dyson V11 Absolute Pro+
Dyson SV14 Screw-in
Dyson V11 series Screw-in
Dyson SV14 V11 Absolute
Dyson SV14 V11 Animal
Dyson SV14 HANDHELD CORDLESS
Dyson SV14 V11 Absolute Extra
Dyson V11 Animal (SV14)
Dyson V11-SV14S
Dyson V14 V11 TOTAL
Dyson V11 TORQUE DRIVE(SV14) CORDLESS
