Batteri til Dyson DC16 Issey Miyake exclusive, 21.6V, 3000mAh
| Type | Li-ion |
|---|---|
| Spenning | 21.6V |
| Kapasitet | 3000mAh |
| Merke | Batteri til Støvsuger Dyson |
| Produkttype | Batteri til Støvsuger |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Dyson DC16 21.6V 3000mAh |
455 Kr 591Kr
På lager
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Førstegangs bruk: Lad det nye batteriet til 5%, og gjenta lade/utladingssyklusen 3-4 ganger for best ytelse. Leveringstiden er normalt 10-25 arbeidsdager.
![]()
Sjekk fysisk: Bekreft at det gamle batteriet matcher bildet av batteri, spesielt kontaktpunktet.
Batteri til Dyson DC16 Issey Miyake exclusive, 21.6V, 3000mAh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-ion |
| Spenning | 21.6V |
| Kapasitet | 3000mAh |
| Merke | Batteri til Støvsuger Dyson |
| Produkttype | Batteri til Støvsuger |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Dyson DC16 21.6V 3000mAh |
455 Kr 591Kr
På lager
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Førstegangs bruk: Lad det nye batteriet til 5%, og gjenta lade/utladingssyklusen 3-4 ganger for best ytelse. Leveringstiden er normalt 10-25 arbeidsdager.
![]()
Sjekk fysisk: Bekreft at det gamle batteriet matcher bildet av batteri, spesielt kontaktpunktet.
Batteri Modell/Delenummer:
Batteri Kompatible modeller:
-
Dyson DC16
Dyson DC-16
Dyson DC16 Animal
Dyson DC16 Boat
Dyson DC16 Car
Dyson DC16 Handheld
Dyson DC16 Issey Miyake
Dyson DC16 Issey Miyake exclusive
Dyson DC16 Root 6
Dyson DC16 Car and Boat
Dyson DC16 Motorhead
Dyson DC16 Pink
Dyson D12 Cordless
Dyson DC16 ISSEY MIYAKE exclusive
Dyson DC16 Root-6
Dyson DC16 Root-6 Handheld

