Batteri til Dyson 972382-04, 36V, 2500mAh
| Type | Li-ion |
|---|---|
| Spenning | 36V |
| Kapasitet | 2500mAh |
| Merke | Batteri til Støvsuger Dyson |
| Produkttype | Batteri til Støvsuger |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Dyson SV23 36V 2500mAh |
999 Kr 1 298Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Leveringstiden er normalt 10-25 arbeidsdager.
![]()
30 dagers åpent kjøp!
Batteri til Dyson 972382-04, 36V, 2500mAh, grå
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-ion |
| Spenning | 36V |
| Kapasitet | 2500mAh |
| Farge | grå |
| Merke | Batteri til Støvsuger Dyson |
| Produkttype | Batteri til Støvsuger |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Dyson SV23 36V 2500mAh |
999 Kr 1 298Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Leveringstiden er normalt 10-25 arbeidsdager.
![]()
30 dagers åpent kjøp!


