Batteri til Dyson 972382-03, 36V, 4000mAh
| Type | Li-ion |
|---|---|
| Spenning | 36V |
| Kapasitet | 4000mAh |
| Merke | Batteri til Støvsuger Dyson |
| Produkttype | Batteri til Støvsuger |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Dyson SV23 36V 4000mAh |
1 198 Kr 1 557Kr
På lager
![]()
30 dagers angrerett.
![]()
Leveringstiden er normalt 8-15 hverdager.
![]()
Frakt: 45 kr, Fri frakt (over 199 kr)
Batteri til Dyson 972382-03, 36V, 4000mAh, grå
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-ion |
| Spenning | 36V |
| Kapasitet | 4000mAh |
| Farge | grå |
| Merke | Batteri til Støvsuger Dyson |
| Produkttype | Batteri til Støvsuger |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Dyson SV23 36V 4000mAh |
1 198 Kr 1 557Kr
På lager
![]()
30 dagers angrerett.
![]()
Leveringstiden er normalt 8-15 hverdager.
![]()
Frakt: 45 kr, Fri frakt (over 199 kr)


