695Kr
903Kr
| Type | Li-ion |
|---|---|
| Spenning | 21.6V |
| Kapasitet | 4800mAh |
| Merke | Batteri til Støvsuger Dyson |
| Produkttype | Batteri til Støvsuger |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Dyson V6 21.6V 4800mAh |
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Leveringstiden er normalt 10-25 arbeidsdager.
![]()
Bekreft at det gamle batteriet matcher bildet av batteri, spesielt kontaktpunktet.
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-ion |
| Spenning | 21.6V |
| Kapasitet | 4800mAh |
| Merke | Batteri til Støvsuger Dyson |
| Produkttype | Batteri til Støvsuger |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Dyson V6 21.6V 4800mAh |
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Leveringstiden er normalt 10-25 arbeidsdager.
![]()
Bekreft at det gamle batteriet matcher bildet av batteri, spesielt kontaktpunktet.
