729Kr
947Kr
| Type | Li-ion |
|---|---|
| Spenning | 18V |
| Kapasitet | 4500mAh |
| Merke | Batteri til Støvsuger Dyson |
| Kategori | Batteri til Støvsuger |
| Garanti | 12 måneders garanti |
| Artikkelnr | Dyson V10 SV18 18V 4500mAh |
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Hurtig leveranse, Fri frakt (over 199 kr)
![]()
30 dagers åpent kjøp!
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-ion |
| Spenning | 18V |
| Kapasitet | 4500mAh |
| Merke | Batteri til Støvsuger Dyson |
| Kategori | Batteri til Støvsuger |
| Garanti | 12 måneders garanti |
| Artikkelnr | Dyson V10 SV18 18V 4500mAh |
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Hurtig leveranse, Fri frakt (over 199 kr)
![]()
30 dagers åpent kjøp!
