Batteri til Dyson 394167-1, 25.2V, 4800mAh
| Type | Li-ion |
|---|---|
| Spenning | 25.2V |
| Kapasitet | 4800mAh |
| Merke | Batteri til Støvsuger Dyson |
| Produkttype | Batteri til Støvsuger |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Dyson V12 25.2V 4800mAh |
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Førstegangs bruk: Lad det nye batteriet til 5%, og gjenta lade/utladingssyklusen 3-4 ganger for best ytelse. Leveringstiden er normalt 10-25 dager.
![]()
Sjekk fysisk: Bekreft at det gamle batteriet matcher bildet av batteri, spesielt kontaktpunktet. Sjekk at spenningen og kapasiteten stemmer overens med ditt nåværende batteri. Merk: Det anbefales ofte å velge batterier med høy kvalitet (gjerne OEM-standard) for best ytelse og levetid.
Batteri til Dyson 394167-1, 25.2V, 4800mAh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-ion |
| Spenning | 25.2V |
| Kapasitet | 4800mAh |
| Merke | Batteri til Støvsuger Dyson |
| Produkttype | Batteri til Støvsuger |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Dyson V12 25.2V 4800mAh |
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Førstegangs bruk: Lad det nye batteriet til 5%, og gjenta lade/utladingssyklusen 3-4 ganger for best ytelse. Leveringstiden er normalt 10-25 dager.
![]()
Sjekk fysisk: Bekreft at det gamle batteriet matcher bildet av batteri, spesielt kontaktpunktet. Sjekk at spenningen og kapasiteten stemmer overens med ditt nåværende batteri. Merk: Det anbefales ofte å velge batterier med høy kvalitet (gjerne OEM-standard) for best ytelse og levetid.
Batteri til Dyson 394167-1 (25.2V, 6800mAh)
Batteri til Dyson 394167-1 (25.2V, 8800mAh)
Batteri Modell/Delenummer:
Batteri Kompatible modeller:
-
Dyson V12
Dyson SV21
Dyson SV20
Dyson SV26
Dyson SV30
Dyson SV34
Dyson SV35
Dyson SV46
Dyson V12 Detect Slim
Dyson V12 Detect Slim Extra
Dyson V12 Detect Slim Absolute +
Dyson V12 SLIM
Dyson V12 DETECT SLIM
Dyson V12 Detect Slim Fluffy
Dyson V12 Fluffy
Dyson V12 Origin
Dyson V12 Total
Dyson V12 Digital Slim
