Batteri til Dewalt DC750, 9,6V, 3000mAh
| Type | NI-MH |
|---|---|
| Spenning | 9,6V |
| Kapasitet | 3000mAh |
| Merke | Batteri til Black & Decker |
| Produkttype | Batteri til Verktøy |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Black & Decker DC9062 9,6V 3000mAh |
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Førstegangs bruk: Lad det nye batteriet til 5%, og gjenta lade/utladingssyklusen 3-4 ganger for best ytelse. Leveringstiden er normalt 10-25 dager.
![]()
Sjekk fysisk: Bekreft at det gamle batteriet matcher bildet av batteri, spesielt kontaktpunktet. Sjekk at spenningen og kapasiteten stemmer overens med ditt nåværende batteri. Merk: Det anbefales ofte å velge batterier med høy kvalitet (gjerne OEM-standard) for best ytelse og levetid.
Batteri til Dewalt DC750, 9,6V, 3000mAh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | NI-MH |
| Spenning | 9,6V |
| Kapasitet | 3000mAh |
| Merke | Batteri til Black & Decker |
| Produkttype | Batteri til Verktøy |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Black & Decker DC9062 9,6V 3000mAh |
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Førstegangs bruk: Lad det nye batteriet til 5%, og gjenta lade/utladingssyklusen 3-4 ganger for best ytelse. Leveringstiden er normalt 10-25 dager.
![]()
Sjekk fysisk: Bekreft at det gamle batteriet matcher bildet av batteri, spesielt kontaktpunktet. Sjekk at spenningen og kapasiteten stemmer overens med ditt nåværende batteri. Merk: Det anbefales ofte å velge batterier med høy kvalitet (gjerne OEM-standard) for best ytelse og levetid.
Batteri Modell/Delenummer:
Batteri Kompatible modeller:
-
Black & Decker 24653
Black & Decker CD231-P8
Black & Decker CD9602K
Black & Decker DW050
Black & Decker DW050K
Black & Decker DW902
Black & Decker DW926
Black & Decker DW926K
Black & Decker DW926K-2
Black & Decker DW955
Black & Decker DW955K
Black & Decker DW955K-2
Black & Decker FS9661FK
Black & Decker HP131K2
Dewalt 246536
Dewalt DC750
Dewalt DC750KA
Dewalt DC855KA
Dewalt DW955

