Batteri til Dell Lattitude E5470, 11.4V, 3400mAh
| Type | Li-Polymer |
|---|---|
| Spenning | 11.4V |
| Kapasitet | 3400mAh |
| Gtin | 68987897752226 |
| Merke | Batteri til Dell |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Dell NGGX5 11.4V 3400mAh |
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Førstegangs bruk: Lad det nye batteriet til 5%, og gjenta lade/utladingssyklusen 3-4 ganger for best ytelse. Leveringstiden er normalt 10-25 dager.
![]()
Sjekk fysisk: Bekreft at det gamle batteriet matcher bildet av batteri, spesielt kontaktpunktet. Sjekk at spenningen og kapasiteten stemmer overens med ditt nåværende batteri. Merk: Det anbefales ofte å velge batterier med høy kvalitet (gjerne OEM-standard) for best ytelse og levetid.
Batteri til Dell Lattitude E5470, 11.4V, 3400mAh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-Polymer |
| Spenning | 11.4V |
| Kapasitet | 3400mAh |
| Gtin | 68987897752226 |
| Merke | Batteri til Dell |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Dell NGGX5 11.4V 3400mAh |
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Førstegangs bruk: Lad det nye batteriet til 5%, og gjenta lade/utladingssyklusen 3-4 ganger for best ytelse. Leveringstiden er normalt 10-25 dager.
![]()
Sjekk fysisk: Bekreft at det gamle batteriet matcher bildet av batteri, spesielt kontaktpunktet. Sjekk at spenningen og kapasiteten stemmer overens med ditt nåværende batteri. Merk: Det anbefales ofte å velge batterier med høy kvalitet (gjerne OEM-standard) for best ytelse og levetid.
Batteri Modell/Delenummer:
Batteri Kompatible modeller:
-
Dell Latitude 12 5000
Dell Latitude 12 E5250
Dell Latitude 12 E5250 P25S
Dell Latitude 12 E5250-5033
Dell Latitude 12 E5250-5748
Dell Latitude 12 E5250-9585
Dell Latitude 12 E5250-9815
Dell Latitude 12 E5250-9839
Dell Latitude 12 E5270
Dell Latitude 12 E5270-8023
Dell Latitude 12 E5550
Dell Latitude 3150
Dell Latitude 3160
Dell Latitude E5250
Dell Latitude E5270
Dell Latitude E5450
Dell Latitude E5470
Dell Latitude E5550
Dell Latitude E5570
Dell Latitude M3510
Dell Lattitude E5470
