Batteri til 0PYWG, 11.4V, 3400mAh
| Type | Li-Polymer |
|---|---|
| Spenning | 11.4V |
| Kapasitet | 3400mAh |
| Merke | Batteri til Dell |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Dell NGGX5 11.4V 3400mAh |
375 Kr 487Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Leveringstiden er normalt 10-25 arbeidsdager.
![]()
30 dagers åpent kjøp!
Batteri til 0PYWG, 11.4V, 3400mAh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-Polymer |
| Spenning | 11.4V |
| Kapasitet | 3400mAh |
| Merke | Batteri til Dell |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Dell NGGX5 11.4V 3400mAh |
375 Kr 487Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Leveringstiden er normalt 10-25 arbeidsdager.
![]()
30 dagers åpent kjøp!
Batteri Modell/Delenummer:
Batteri Kompatible modeller:
-
Dell Latitude 12 5000
Dell Latitude 12 E5250
Dell Latitude 12 E5250 P25S
Dell Latitude 12 E5250-5033
Dell Latitude 12 E5250-5748
Dell Latitude 12 E5250-9585
Dell Latitude 12 E5250-9815
Dell Latitude 12 E5250-9839
Dell Latitude 12 E5270
Dell Latitude 12 E5270-8023
Dell Latitude 12 E5550
Dell Latitude 3150
Dell Latitude 3160
Dell Latitude E5250
Dell Latitude E5270
Dell Latitude E5450
Dell Latitude E5470
Dell Latitude E5550
Dell Latitude E5570
Dell Latitude M3510
Dell Lattitude E5470
