Batteri til Dell Inspiron 7791 2-in-1, 11.4V, 51Wh
| Type | Li-Polymer |
|---|---|
| Spenning | 11.4V |
| Kapasitet | 51Wh |
| Gtin | 6872147501115 |
| Merke | Batteri til Dell |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Dell R8D7N 11.4V 51Wh |
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Førstegangs bruk: Lad det nye batteriet til 5%, og gjenta lade/utladingssyklusen 3-4 ganger for best ytelse. Leveringstiden er normalt 10-25 dager.
![]()
Sjekk fysisk: Bekreft at det gamle batteriet matcher bildet av batteri, spesielt kontaktpunktet. Sjekk at spenningen og kapasiteten stemmer overens med ditt nåværende batteri. Merk: Det anbefales ofte å velge batterier med høy kvalitet (gjerne OEM-standard) for best ytelse og levetid.
Batteri til Dell Inspiron 7791 2-in-1, 11.4V, 51Wh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-Polymer |
| Spenning | 11.4V |
| Kapasitet | 51Wh |
| Gtin | 6872147501115 |
| Merke | Batteri til Dell |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Dell R8D7N 11.4V 51Wh |
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Førstegangs bruk: Lad det nye batteriet til 5%, og gjenta lade/utladingssyklusen 3-4 ganger for best ytelse. Leveringstiden er normalt 10-25 dager.
![]()
Sjekk fysisk: Bekreft at det gamle batteriet matcher bildet av batteri, spesielt kontaktpunktet. Sjekk at spenningen og kapasiteten stemmer overens med ditt nåværende batteri. Merk: Det anbefales ofte å velge batterier med høy kvalitet (gjerne OEM-standard) for best ytelse og levetid.
Batteri Modell/Delenummer:
Batteri Kompatible modeller:
-
Dell Inspiron 7506
Dell Inspiron 7591
Dell LATITUDE 5400
Dell LATITUDE 5401
Dell Latitude 5500
Dell Latitude 5501
Dell Latitude 5511
Dell Precision 15 3540
Dell Precision M3540
Dell Precision M3541
Dell Precision M3550
Dell Latitude 5400
Dell E5400
Dell E5500
Dell Precision 3540
Dell M3540
Dell Inspiron 7590 2-in-1
Dell Inspiron 7591 2-in-1
Dell Inspiron 7791 2-in-1

