Batteri til Dell Inspiron 7506, 11.4V, 51Wh
| Type | Li-Polymer |
|---|---|
| Spenning | 11.4V |
| Kapasitet | 51Wh |
| Merke | Batteri til Dell |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Dell R8D7N 11.4V 51Wh |
346 Kr 449Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Leveringstiden er normalt 10-25 arbeidsdager.
![]()
30 dagers åpent kjøp!
Batteri til Dell Inspiron 7506, 11.4V, 51Wh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-Polymer |
| Spenning | 11.4V |
| Kapasitet | 51Wh |
| Merke | Batteri til Dell |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Dell R8D7N 11.4V 51Wh |
346 Kr 449Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Leveringstiden er normalt 10-25 arbeidsdager.
![]()
30 dagers åpent kjøp!
Batteri Modell/Delenummer:
Batteri Kompatible modeller:
-
Dell Inspiron 7506
Dell Inspiron 7591
Dell LATITUDE 5400
Dell LATITUDE 5401
Dell Latitude 5500
Dell Latitude 5501
Dell Latitude 5511
Dell Precision 15 3540
Dell Precision M3540
Dell Precision M3541
Dell Precision M3550
Dell Latitude 5400
Dell E5400
Dell E5500
Dell Precision 3540
Dell M3540
Dell Inspiron 7590 2-in-1
Dell Inspiron 7591 2-in-1
Dell Inspiron 7791 2-in-1

