Batteri til Canon XM2, 7.4V, 5800mAh 1 Batteri + 1 Lader
| Type | Li-ion |
|---|---|
| Spenning | 7.4V |
| Kapasitet | 5800mAh |
| Pakke | 1 Batteri + 1 Lader |
| Merke | Batteri til Canon |
| Produkttype | Batteri til Kamera |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Canon BP-930G 7.4V 5800mAh 1 Batteri |
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Førstegangs bruk: Lad det nye batteriet til 5%, og gjenta lade/utladingssyklusen 3-4 ganger for best ytelse. Leveringstiden er normalt 10-25 dager.
![]()
Sjekk fysisk: Bekreft at det gamle batteriet matcher bildet av batteri, spesielt kontaktpunktet. Sjekk at spenningen og kapasiteten stemmer overens med ditt nåværende batteri. Merk: Det anbefales ofte å velge batterier med høy kvalitet (gjerne OEM-standard) for best ytelse og levetid.
Batteri til Canon XM2, 7.4V, 5800mAh 1 Batteri + 1 Lader
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-ion |
| Spenning | 7.4V |
| Kapasitet | 5800mAh |
| Pakke | 1 Batteri + 1 Lader |
| Merke | Batteri til Canon |
| Produkttype | Batteri til Kamera |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Canon BP-930G 7.4V 5800mAh 1 Batteri |
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Førstegangs bruk: Lad det nye batteriet til 5%, og gjenta lade/utladingssyklusen 3-4 ganger for best ytelse. Leveringstiden er normalt 10-25 dager.
![]()
Sjekk fysisk: Bekreft at det gamle batteriet matcher bildet av batteri, spesielt kontaktpunktet. Sjekk at spenningen og kapasiteten stemmer overens med ditt nåværende batteri. Merk: Det anbefales ofte å velge batterier med høy kvalitet (gjerne OEM-standard) for best ytelse og levetid.
Lader til Canon XM2 ( USB)
Lader til Canon XM2 ( usb)
Lader til Canon XM2 ( USB)
Batteri Modell/Delenummer:
Batteri Kompatible modeller:
-
Canon GL1
Canon GL2
Canon XHA1
Canon XHG1
Canon XL1
Canon XL1S
Canon XL2
Canon XLH1
Canon XH-G1 HDV
Canon XH-G1S
Canon XH-G1S HD
Canon XL-H1A
Canon XL-H1S
Canon XL-H1S HD
Canon XL-1
Canon XL-1S
Canon XL-2
Canon XM1
Canon XM2
Canon XV1
Canon XV2
Canon XH-A1
Canon XH-A1 HDV
Canon XH-A1S HD
Canon XH-A1SE HDV
