Batteri til Canon BP-A30N, 14.4V, 3100mAh
| Type | Li-ion |
|---|---|
| Spenning | 14.4V |
| Kapasitet | 3100mAh |
| Merke | Batteri til Canon |
| Produkttype | Batteri til Kamera |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Canon BP-A30N 14.4V 3100mAh |
999 Kr 1 298Kr
På lager
![]()
30 dagers angrerett.
![]()
Leveringstiden er normalt 8-15 hverdager.
![]()
Frakt: 45 kr, Fri frakt (over 199 kr)
Batteri til Canon BP-A30N, 14.4V, 3100mAh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-ion |
| Spenning | 14.4V |
| Kapasitet | 3100mAh |
| Merke | Batteri til Canon |
| Produkttype | Batteri til Kamera |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Canon BP-A30N 14.4V 3100mAh |
999 Kr 1 298Kr
På lager
![]()
30 dagers angrerett.
![]()
Leveringstiden er normalt 8-15 hverdager.
![]()
Frakt: 45 kr, Fri frakt (over 199 kr)

