Batteri til Canon LCE5E, 7.4V, 1900mAh 2 Batteri + 1 Lader
| Type | Li-ion |
|---|---|
| Spenning | 7.4V |
| Kapasitet | 1900mAh |
| Pakke | 2 Batteri + 1 Lader |
| Merke | Batteri til Canon |
| Produkttype | Batteri til Kamera |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Canon LP-E5 7.4V 1900mAh 2 Batteri |
299 Kr 388Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Leveringstiden er normalt 10-25 arbeidsdager.
![]()
30 dagers åpent kjøp!
Batteri til Canon LCE5E, 7.4V, 1900mAh 2 Batteri + 1 Lader
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-ion |
| Spenning | 7.4V |
| Kapasitet | 1900mAh |
| Pakke | 2 Batteri + 1 Lader |
| Merke | Batteri til Canon |
| Produkttype | Batteri til Kamera |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Canon LP-E5 7.4V 1900mAh 2 Batteri |
299 Kr 388Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Leveringstiden er normalt 10-25 arbeidsdager.
![]()
30 dagers åpent kjøp!
