Batteri til Canon IXY50S, 3.7V, 900mAh 2 Batteri + 1 Lader
| Type | Li-ion |
|---|---|
| Spenning | 3.7V |
| Kapasitet | 900mAh |
| Pakke | 2 Batteri + 1 Lader |
| Merke | Batteri til Canon |
| Produkttype | Batteri til Kamera |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Canon NB-9L 3.7V 900mAh 2 Batteri |
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Førstegangs bruk: Lad det nye batteriet til 5%, og gjenta lade/utladingssyklusen 3-4 ganger for best ytelse. Leveringstiden er normalt 10-25 dager.
![]()
Sjekk fysisk: Bekreft at det gamle batteriet matcher bildet av batteri, spesielt kontaktpunktet. Sjekk at spenningen og kapasiteten stemmer overens med ditt nåværende batteri. Merk: Det anbefales ofte å velge batterier med høy kvalitet (gjerne OEM-standard) for best ytelse og levetid.
Batteri til Canon IXY50S, 3.7V, 900mAh 2 Batteri + 1 Lader
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-ion |
| Spenning | 3.7V |
| Kapasitet | 900mAh |
| Pakke | 2 Batteri + 1 Lader |
| Merke | Batteri til Canon |
| Produkttype | Batteri til Kamera |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Canon NB-9L 3.7V 900mAh 2 Batteri |
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Førstegangs bruk: Lad det nye batteriet til 5%, og gjenta lade/utladingssyklusen 3-4 ganger for best ytelse. Leveringstiden er normalt 10-25 dager.
![]()
Sjekk fysisk: Bekreft at det gamle batteriet matcher bildet av batteri, spesielt kontaktpunktet. Sjekk at spenningen og kapasiteten stemmer overens med ditt nåværende batteri. Merk: Det anbefales ofte å velge batterier med høy kvalitet (gjerne OEM-standard) for best ytelse og levetid.
Batteri Modell/Delenummer:
Batteri Kompatible modeller:
-
Canon IXUS 1000 HS
Canon IXUS 1100 HS
Canon IXUS 500 HS
Canon IXUS 510 HS
Canon IXY 1
Canon IXY 3
Canon IXY 50S
Canon IXY 51S
Canon IXY50S
Canon PowerShot ELPH 510 HS
Canon PowerShot ELPH 520 HS
Canon PowerShot ELPH 530 HS
Canon PowerShot N
Canon PowerShot N2
Canon PowerShot SD4500 IS
Canon SD4500IS


