Batteri til Canon EOS M3, 7.4V, 1040mAh 2 Batteri + 1 Lader
| Type | Li-ion |
|---|---|
| Spenning | 7.4V |
| Kapasitet | 1040mAh |
| Pakke | 2 Batteri + 1 Lader |
| Merke | Batteri til Canon |
| Produkttype | Batteri til Kamera |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Canon LP-E17 7.4V 1040mAh 2 Batteri |
299 Kr 388Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Leveringstiden er normalt 10-25 arbeidsdager.
![]()
30 dagers åpent kjøp!
Batteri til Canon EOS M3, 7.4V, 1040mAh 2 Batteri + 1 Lader
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-ion |
| Spenning | 7.4V |
| Kapasitet | 1040mAh |
| Pakke | 2 Batteri + 1 Lader |
| Merke | Batteri til Canon |
| Produkttype | Batteri til Kamera |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Canon LP-E17 7.4V 1040mAh 2 Batteri |
299 Kr 388Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Leveringstiden er normalt 10-25 arbeidsdager.
![]()
30 dagers åpent kjøp!
Batteri Modell/Delenummer:
Batteri Kompatible modeller:
-
Canon EOS 200D
Canon EOS 250D
Canon EOS 750D
Canon EOS 760D
Canon EOS 770D
Canon EOS 77D
Canon EOS 77DEOS M3
Canon EOS 800D
Canon EOS Kiss X8i
Canon EOS M3
Canon EOS M5
Canon EOS M6
Canon EOS M6 Mark II
Canon EOS M6 Mark IIEOS RP
Canon EOS R50
Canon EOS RP
Canon EOS R8
Canon EOS R10
Canon EOS R100
Canon EOS T6i
Canon EOS T6s
Canon EOS T7i
Canon EOS Rebel T6i
Canon EOS Rebel T6s
Canon EOS Rebel T7i


