Batteri til Canon EOS C70, 14.4V, 6800mAh 2 Batteri + 1 Lader
| Type | Li-ion |
|---|---|
| Spenning | 14.4V |
| Kapasitet | 6800mAh |
| Pakke | 2 Batteri + 1 Lader |
| Merke | Batteri til Canon |
| Produkttype | Batteri til Kamera |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Canon BP-A30 14.4V 6800mAh 2 Batteri |
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Førstegangs bruk: Lad det nye batteriet til 5%, og gjenta lade/utladingssyklusen 3-4 ganger for best ytelse. Leveringstiden er normalt 10-25 dager.
![]()
Sjekk fysisk: Bekreft at det gamle batteriet matcher bildet av batteri, spesielt kontaktpunktet. Sjekk at spenningen og kapasiteten stemmer overens med ditt nåværende batteri. Merk: Det anbefales ofte å velge batterier med høy kvalitet (gjerne OEM-standard) for best ytelse og levetid.
Batteri til Canon EOS C70, 14.4V, 6800mAh 2 Batteri + 1 Lader
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-ion |
| Spenning | 14.4V |
| Kapasitet | 6800mAh |
| Pakke | 2 Batteri + 1 Lader |
| Merke | Batteri til Canon |
| Produkttype | Batteri til Kamera |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Canon BP-A30 14.4V 6800mAh 2 Batteri |
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Førstegangs bruk: Lad det nye batteriet til 5%, og gjenta lade/utladingssyklusen 3-4 ganger for best ytelse. Leveringstiden er normalt 10-25 dager.
![]()
Sjekk fysisk: Bekreft at det gamle batteriet matcher bildet av batteri, spesielt kontaktpunktet. Sjekk at spenningen og kapasiteten stemmer overens med ditt nåværende batteri. Merk: Det anbefales ofte å velge batterier med høy kvalitet (gjerne OEM-standard) for best ytelse og levetid.
Batteri til Canon EOS C70 (14.4V, 3200mAh, 2 Batteri + 1 Lader)
Batteri til Canon EOS C70 (14.4V, 3100mAh)
Lader til Canon EOS C70
Lader til Canon EOS C70 ( USB)
Batteri Modell/Delenummer:
Batteri Kompatible modeller:
-
Canon C500
Canon EOS C700 FF
Canon C300 MARK II
Canon XF705
Canon EOS C200
Canon EOS C700 FF PL
Canon EOS C700
Canon EOS C200B
Canon C500 MARK II
Canon C300 MARK III
Canon CA-CP200L
Canon EOS C200 PL
Canon EOS C300 Mark II PL
Canon EOS C220B
Canon EOS C300 Mark II
Canon EOS C300 Mark III
Canon C500 EF mount 4K
Canon EOS C500 PL 4K
Canon EOS C500 Mark II 6K
Canon EOS C70
Canon EOS C700 PL 4K
Canon XF605 4K UHD
Canon XF705 4K UHD
