Batteri til Canon EOS-3, 12V, 1200mAh
| Type | NI-MH |
|---|---|
| Spenning | 12V |
| Kapasitet | 1200mAh |
| Merke | Batteri til Canon |
| Kategori | Batteri til Kamera |
| Garanti | 12 måneders garanti |
| Artikkelnr | Canon NP-E2 12V 1200mAh |
299 Kr 388Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Hurtig leveranse, Fri frakt (over 199 kr)
![]()
30 dagers åpent kjøp!
Batteri til Canon EOS-3, 12V, 1200mAh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | NI-MH |
| Spenning | 12V |
| Kapasitet | 1200mAh |
| Merke | Batteri til Canon |
| Kategori | Batteri til Kamera |
| Garanti | 12 måneders garanti |
| Artikkelnr | Canon NP-E2 12V 1200mAh |
299 Kr 388Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Hurtig leveranse, Fri frakt (over 199 kr)
![]()
30 dagers åpent kjøp!
