Batteri til Canon Digital SLR EOS 1Ds Mark III, 11.1V, 4400mAh 2 Batteri + 1 Lader
| Type | Li-ion |
|---|---|
| Spenning | 11.1V |
| Kapasitet | 4400mAh |
| Pakke | 2 Batteri + 1 Lader |
| Merke | Batteri til Canon |
| Produkttype | Batteri til Kamera |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Canon LP-E4 11.1V 4400mAh 2 Batteri |
999 Kr 1 298Kr
På lager
![]()
30 dagers angrerett.
![]()
Leveringstiden er normalt 8-15 hverdager.
![]()
Frakt: 45 kr, Fri frakt (over 199 kr)
Batteri til Canon Digital SLR EOS 1Ds Mark III, 11.1V, 4400mAh 2 Batteri + 1 Lader
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-ion |
| Spenning | 11.1V |
| Kapasitet | 4400mAh |
| Pakke | 2 Batteri + 1 Lader |
| Merke | Batteri til Canon |
| Produkttype | Batteri til Kamera |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Canon LP-E4 11.1V 4400mAh 2 Batteri |
999 Kr 1 298Kr
På lager
![]()
30 dagers angrerett.
![]()
Leveringstiden er normalt 8-15 hverdager.
![]()
Frakt: 45 kr, Fri frakt (over 199 kr)
539Kr 700Kr
Batteriet erstatter:
Batteriet er kompatibelt med følgende produkter:
-
Canon 540EZ
Canon 550EX
Canon 580EX
Canon 580EX-II
Canon EOS-1D Mark IV
Canon EOS-1D MarkIII
Canon EOS-1D X
Canon EOS-1Ds Mark III
Canon MR-14EX
Canon MT-24EX
Canon EOS-1D X MARK II
Canon EOS R3
Canon EOS 1D C
Canon Digital SLR EOS 1D Mark 3
Canon Digital SLR EOS 1D Mark III
Canon Digital SLR EOS 1Ds Mark III
Canon EOS 1Ds Mark 4
Canon EOS-1D C
Canon EOS-1D Mark 3
Canon EOS-1D Mark 4
Canon EOS-1D Mark III
Canon EOS-1Ds Mark 3
Canon EOS 1D X Mark II Mark 2
Canon EOS 1D Mark III Mark 3
Canon EOS 1Ds Mark III Mark 3
Canon EOS 1D Mark IV Mark 4


