Batteri til Bosch GTS 18V-216, 18V, 4000mAh
| Type | Li-ion |
|---|---|
| Spenning | 18V |
| Kapasitet | 4000mAh |
| Merke | Batteri til Bosch |
| Produkttype | Batteri til Verktøy |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Bosch 1600A016GB 18V 4000mAh |
699 Kr 908Kr
På lager
![]()
30 dagers angrerett.
![]()
Leveringstiden er normalt 8-15 hverdager.
![]()
Frakt: 45 kr, Fri frakt (over 199 kr)
Batteri til Bosch GTS 18V-216, 18V, 4000mAh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-ion |
| Spenning | 18V |
| Kapasitet | 4000mAh |
| Merke | Batteri til Bosch |
| Produkttype | Batteri til Verktøy |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Bosch 1600A016GB 18V 4000mAh |
699 Kr 908Kr
På lager
![]()
30 dagers angrerett.
![]()
Leveringstiden er normalt 8-15 hverdager.
![]()
Frakt: 45 kr, Fri frakt (over 199 kr)
Batteriet erstatter:
Batteriet er kompatibelt med følgende produkter:
-
Bosch GBH 18V-34 CF
Bosch GBH 18V-36 C
Bosch GBH 18V-45 C
Bosch GCM 18V-216
Bosch GCM 18V-305 GDC
Bosch GDS 18V-1000
Bosch GDS 18V-1050 H
Bosch GKM 18V-Li
Bosch GKS 18V-57
Bosch GKS 18V-68 C
Bosch GKS 18V-68 GC
Bosch GKT 18V-52 GC
Bosch GSA 18V-LI (solo)
Bosch GSA 18V-LI C
Bosch GSB 18V-150 C
Bosch GSR 18V-6
Bosch GSR18V110C
Bosch GST 18V-LI S
Bosch GTS 18V-216
Bosch GWS18V-15C
Bosch GWX 18V-15 C

