Batteri til Bosch GSR 7.2-1, 7,2 V, 1500mAh
| Type | NI-MH |
|---|---|
| Spenning | 7,2 V |
| Kapasitet | 1500mAh |
| Merke | Batteri til Bosch |
| Kategori | Batteri til Verktøy |
| Garanti | 12 måneders garanti |
| Artikkelnr | Bosch BH-744 7,2 V 1500mAh |
299 Kr 388Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Hurtig leveranse, Fri frakt (over 199 kr)
![]()
30 dagers åpent kjøp!
Batteri til Bosch GSR 7.2-1, 7,2 V, 1500mAh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | NI-MH |
| Spenning | 7,2 V |
| Kapasitet | 1500mAh |
| Merke | Batteri til Bosch |
| Kategori | Batteri til Verktøy |
| Garanti | 12 måneders garanti |
| Artikkelnr | Bosch BH-744 7,2 V 1500mAh |
299 Kr 388Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Hurtig leveranse, Fri frakt (over 199 kr)
![]()
30 dagers åpent kjøp!
