Batteri til Black & Decker VersaPak, 3,6V, 2100mAh
| Type | NI-MH |
|---|---|
| Spenning | 3,6V |
| Kapasitet | 2100mAh |
| Merke | Batteri til Black & Decker |
| Produkttype | Batteri til Verktøy |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Black & Decker 15199502 3,6V 2100mAh |
229 Kr 297Kr
På lager
![]()
30 dagers angrerett.
![]()
Leveringstiden er normalt 8-15 hverdager.
![]()
Frakt: 45 kr, Fri frakt (over 199 kr)
Batteri til Black & Decker VersaPak, 3,6V, 2100mAh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | NI-MH |
| Spenning | 3,6V |
| Kapasitet | 2100mAh |
| Merke | Batteri til Black & Decker |
| Produkttype | Batteri til Verktøy |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Black & Decker 15199502 3,6V 2100mAh |
229 Kr 297Kr
På lager
![]()
30 dagers angrerett.
![]()
Leveringstiden er normalt 8-15 hverdager.
![]()
Frakt: 45 kr, Fri frakt (over 199 kr)
Batteriet erstatter:
Batteriet er kompatibelt med følgende produkter:
-
Black & Decker 11271
Black & Decker S100
Black & Decker S110
Black & Decker S200
Black & Decker S300
Black & Decker S400
Black & Decker S500
Black & Decker VP-100
Black & Decker VP-130
Black & Decker VP100
Black & Decker VP100C
Black & Decker VP105
Black & Decker VP105C
Black & Decker VP110
Black & Decker VP110C
Black & Decker VP130
Black & Decker VP142
Black & Decker VP143
Black & Decker VP230
Black & Decker VP3621
Black & Decker VP368
Black & Decker VP369
Black & Decker VP4100
Black & Decker VP4200
Black & Decker VP4300
Black & Decker VP510
Black & Decker VP600
Black & Decker VP650
Black & Decker VP660
Black & Decker VP720
Black & Decker VP7221
Black & Decker VP7240
Black & Decker VP7251
Black & Decker VP7251C
Black & Decker VP730
Black & Decker VP750
Black & Decker VP800
Black & Decker VP810
Black & Decker VP940
Black & Decker VersaPak
