Batteri til Black & Decker GKC1817L, 18V, 1500mAh
| Type | Li-ion |
|---|---|
| Spenning | 18V |
| Kapasitet | 1500mAh |
| Merke | Batteri til Black & Decker |
| Kategori | Batteri til Verktøy |
| Garanti | 12 måneders garanti |
| Artikkelnr | Black & Decker A1518L 18V 1500mAh |
399 Kr 518Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Hurtig leveranse, Fri frakt (over 199 kr)
![]()
30 dagers åpent kjøp!
Batteri til Black & Decker GKC1817L, 18V, 1500mAh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-ion |
| Spenning | 18V |
| Kapasitet | 1500mAh |
| Merke | Batteri til Black & Decker |
| Kategori | Batteri til Verktøy |
| Garanti | 12 måneders garanti |
| Artikkelnr | Black & Decker A1518L 18V 1500mAh |
399 Kr 518Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Hurtig leveranse, Fri frakt (over 199 kr)
![]()
30 dagers åpent kjøp!
Batteri Erstatter bl.a. følgende :
Batteri Kan brukes til følgende modeller :
-
Black & Decker GKC1000L
Black & Decker GKC1817L
Black & Decker GLC2500L
Black & Decker GPC1800L
Black & Decker GTC610L
Black & Decker GTC800L
Black & Decker GXC1000L
Black & Decker HP186F4L
Black & Decker HP186F4LBK
Black & Decker HP186F4LK
Black & Decker HP188F4L
Black & Decker HP188F4LBK
Black & Decker HP188F4LK
