Batteri til Black & Decker CD14CE, 14,4V, 2000mAh
| Type | NI-MH |
|---|---|
| Spenning | 14,4V |
| Kapasitet | 2000mAh |
| Merke | Batteri til Black & Decker |
| Produkttype | Batteri til Verktøy |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Black & Decker A9262 14,4V 2000mAh |
399 Kr 518Kr
På lager
![]()
30 dagers angrerett.
![]()
Leveringstiden er normalt 8-15 hverdager.
![]()
Frakt: 45 kr, Fri frakt (over 199 kr)
Batteri til Black & Decker CD14CE, 14,4V, 2000mAh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | NI-MH |
| Spenning | 14,4V |
| Kapasitet | 2000mAh |
| Merke | Batteri til Black & Decker |
| Produkttype | Batteri til Verktøy |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Black & Decker A9262 14,4V 2000mAh |
399 Kr 518Kr
På lager
![]()
30 dagers angrerett.
![]()
Leveringstiden er normalt 8-15 hverdager.
![]()
Frakt: 45 kr, Fri frakt (over 199 kr)
Batteriet erstatter:
Batteriet er kompatibelt med følgende produkter:
-
Black & Decker CD1402K2
Black & Decker CD140GK
Black & Decker CD140GK2
Black & Decker CD140GKR
Black & Decker CD14CA
Black & Decker CD14CAB
Black & Decker CD14CB
Black & Decker CD14CBK
Black & Decker CD14CBKT
Black & Decker CD14CE
Black & Decker CD14GSF-2
Black & Decker CD632K
Black & Decker CD632K2
Black & Decker CRS144
Black & Decker FS144
Black & Decker FS1462F
Black & Decker KC1440
Black & Decker KC1440-2
Black & Decker KC1440SK
Black & Decker KC14CE
Black & Decker KC14CK
Black & Decker KC14GTBK
Black & Decker KC14GTK
Black & Decker PS3625
Black & Decker PS3650FA
Black & Decker PS3650K
