Batteri til Black & Decker CD12CAB, 12V, 3000mAh
| Type | NI-MH |
|---|---|
| Spenning | 12V |
| Kapasitet | 3000mAh |
| Merke | Batteri til Black & Decker |
| Kategori | Batteri til Verktøy |
| Garanti | 12 måneders garanti |
| Artikkelnr | Black & Decker A9252 12V 3000mAh |
579 Kr 752Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Hurtig leveranse, Fri frakt (over 199 kr)
![]()
30 dagers åpent kjøp!
Batteri til Black & Decker CD12CAB, 12V, 3000mAh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | NI-MH |
| Spenning | 12V |
| Kapasitet | 3000mAh |
| Merke | Batteri til Black & Decker |
| Kategori | Batteri til Verktøy |
| Garanti | 12 måneders garanti |
| Artikkelnr | Black & Decker A9252 12V 3000mAh |
579 Kr 752Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Hurtig leveranse, Fri frakt (over 199 kr)
![]()
30 dagers åpent kjøp!
Batteri Erstatter bl.a. følgende :
Batteri Kan brukes til følgende modeller :
-
Black & Decker CD1200
Black & Decker CD1200K
Black & Decker CD1202GK
Black & Decker CD1202K
Black & Decker CD120GK
Black & Decker CD120GK2
Black & Decker CD12CA
Black & Decker CD12CAB
Black & Decker CD12CAH
Black & Decker CD12CB
Black & Decker CD12CBK
Black & Decker CD12CE
Black & Decker CD431
Black & Decker CD431K
Black & Decker CD431K2
Black & Decker FS12
Black & Decker FS632
Black & Decker FSL12
Black & Decker GT5C390
Black & Decker GTC391
Black & Decker HP331
Black & Decker HP331K2
Black & Decker HP431
Black & Decker KC120V
Black & Decker KC1251C
Black & Decker KC1251CN
Black & Decker KC1252CN
Black & Decker KC1252CNK
Black & Decker KC1261CN
Black & Decker KC1261F
Black & Decker KC1262C
Black & Decker KC1282C
Black & Decker KC1282F
Black & Decker KC12GTBK
Black & Decker KC12GTK
Black & Decker KC12GTKH
Black & Decker KC2000FK
Black & Decker KC2000FK-P1
Black & Decker MT1203B
Black & Decker PS1200K
Black & Decker PS12VK
Black & Decker PS12VK2
Black & Decker PS350
Black & Decker PS3500
Black & Decker PS3525
Black & Decker PS3550
Black & Decker PS3550K
Black & Decker Q100
Black & Decker Q120
Black & Decker Q125
Black & Decker Q129
Black & Decker TV250
