Batteri til Black & Decker BDCD112, 12V, 2500mAh
| Type | Li-ion |
|---|---|
| Spenning | 12V |
| Kapasitet | 2500mAh |
| Merke | Batteri til Black & Decker |
| Kategori | Batteri til Verktøy |
| Garanti | 12 måneders garanti |
| Artikkelnr | Black & Decker LBXR1512 12V 2500mAh |
399 Kr 518Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Hurtig leveranse, Fri frakt (over 199 kr)
![]()
30 dagers åpent kjøp!
Batteri til Black & Decker BDCD112, 12V, 2500mAh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-ion |
| Spenning | 12V |
| Kapasitet | 2500mAh |
| Merke | Batteri til Black & Decker |
| Kategori | Batteri til Verktøy |
| Garanti | 12 måneders garanti |
| Artikkelnr | Black & Decker LBXR1512 12V 2500mAh |
399 Kr 518Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Hurtig leveranse, Fri frakt (over 199 kr)
![]()
30 dagers åpent kjøp!

