Batteri til Black & Decker ASL148BT12A, 14.4V, 5000mAh
| Type | Li-ion |
|---|---|
| Spenning | 14.4V |
| Kapasitet | 5000mAh |
| Merke | Batteri til Black & Decker |
| Produkttype | Batteri til Verktøy |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Black & Decker BL1514 14.4V 5000mAh |
699 Kr 908Kr
På lager
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Førstegangs bruk: Lad det nye batteriet til 5%, og gjenta lade/utladingssyklusen 3-4 ganger for best ytelse. Leveringstiden er normalt 10-25 arbeidsdager.
![]()
Sjekk fysisk: Bekreft at det gamle batteriet matcher bildet av batteri, spesielt kontaktpunktet.
Batteri til Black & Decker ASL148BT12A, 14.4V, 5000mAh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-ion |
| Spenning | 14.4V |
| Kapasitet | 5000mAh |
| Merke | Batteri til Black & Decker |
| Produkttype | Batteri til Verktøy |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Black & Decker BL1514 14.4V 5000mAh |
699 Kr 908Kr
På lager
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Førstegangs bruk: Lad det nye batteriet til 5%, og gjenta lade/utladingssyklusen 3-4 ganger for best ytelse. Leveringstiden er normalt 10-25 arbeidsdager.
![]()
Sjekk fysisk: Bekreft at det gamle batteriet matcher bildet av batteri, spesielt kontaktpunktet.
Batteri Modell/Delenummer:
Batteri Kompatible modeller:
-
Black & Decker ASL146
Black & Decker ASL146BT12A
Black & Decker ASL146K
Black & Decker ASL146KB
Black & Decker ASL148
Black & Decker ASL148BT12A
Black & Decker ASL148K
Black & Decker ASL148KB
Black & Decker EPL14
Black & Decker EPL148
Black & Decker LBXR16
Black & Decker LDX116
Black & Decker LDX116C
Black & Decker LDX120C
Black & Decker LDX120SB
Black & Decker LGC120
Black & Decker LMT16SB-2
Black & Decker LST220
Black & Decker MFL143K
Black & Decker MFL143KB
Black & Decker SSL20SB
Black & Decker SSL20SB-2

