Batteri til Nitecore Oppladbart 18650 NL1835R 3.6V 3500mAh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-Ion |
| Spenning | 3.6V |
| Kapasitet | 3500mAh |
| Gtin | 6873885615258 |
| Merke | Batteri til 18650 |
| Produkttype | Litium batterier |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Nitecore Oppladbart 18650 NL1835R 3500mAh |
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Leveringstiden er normalt 10-25 dager.
![]()
Sjekk fysisk: Bekreft at det gamle batteriet matcher bildet av batteri, spesielt kontaktpunktet. Sjekk at spenningen og kapasiteten stemmer overens med ditt nåværende batteri. Merk: Det anbefales ofte å velge batterier med høy kvalitet (gjerne OEM-standard) for best ytelse og levetid.
Nitecore NL1835R 18650 litiumbatteri er utviklet for svært strømkrevende
lys og apparater, sikkerhetskrets forhindrer overlading av batteriet og
overdreven utlading og kortslutning.
NL1835R er Li Ion-batteriet for deg som alltid er på farten og ikke
nødvendigvis har en lader innen rekkevidde, batteriet kan lades via den
innebygde micro USB-porten og du står dermed fritt til å lade i en 220v
lader.
NItecore NL1835R er produsert for å kunne levere mye strøm, kun de
beste kvalitetskomponentene brukes, som IC fra Seiko.
