Batteri til FENIX ARB-L18 18650 3.6V 4000mAh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-ion |
| Spenning | 3.6V |
| Kapasitet | 4000mAh |
| Merke | Batteri til 18650 |
| Produkttype | Litium batterier |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | FENIX ARB-L18 18650 3.6V 4000mAh |
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Leveringstiden er normalt 10-25 dager.
![]()
Sjekk fysisk: Bekreft at det gamle batteriet matcher bildet av batteri, spesielt kontaktpunktet. Sjekk at spenningen og kapasiteten stemmer overens med ditt nåværende batteri. Merk: Det anbefales ofte å velge batterier med høy kvalitet (gjerne OEM-standard) for best ytelse og levetid.
Fenix ARB-L18-4000 er et oppladbart batteri med 4000 mAh kapasitet.
7A
stabil utgangsstrøm og utmerket termisk ytelse bidrar til å forhindre
overoppheting. Med flere beskyttelseskretser og trykkventiler gir den
ekstra sikkerhet og kan lades i opptil 500 sykluser.
Egenskaper:
Kapasitet: 4000 mAh
Spenning: 3,6 V
Ladestrøm: 2 A anbefalt, 4 A maksimum
utgangsstrøm: 7 A
Vekt: 55 g
Størrelse: Lengde: 69,2 mm. Diameter: 18,75 mm
Garantiperiode: 12 måneder fra kjøpsdato
