Batteri til Keeppower Oppladbart 18650 3.6V 3600mAh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-Ion |
| Spenning | 3.6V |
| Kapasitet | 3600mAh |
| Merke | Batteri til 18650 |
| Produkttype | Litium batterier |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Keeppower Oppladbart 18650 3.6V 3600mAh |
289 Kr 375Kr
På lager
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Leveringstiden er normalt 10-25 arbeidsdager.
![]()
30 dagers åpent kjøp!
