Lader til Arlo Go VMA4410-10000S, 5V, 2A, USB-C
| Spenning | 5V |
|---|---|
| Strøm | 2A |
| Mål plugg | USB-C |
| Merke | Lader til Arlo |
| Produkttype | Lader til Øvrig |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Arlo A-2a Lader |
197 Kr 256Kr
På lager
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Leveringstiden er normalt 10-25 arbeidsdager.
![]()
30 dagers åpent kjøp!
Lader til Arlo Go VMA4410-10000S, 5V, 2AUSB-C
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Spenning | 5V |
| Strøm | 2A |
| Mål plugg | USB-C |
| Merke | Lader til Arlo |
| Produkttype | Lader til Øvrig |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Arlo A-2a Lader |
197 Kr 256Kr
På lager
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Leveringstiden er normalt 10-25 arbeidsdager.
![]()
30 dagers åpent kjøp!


