Lader til Arlo Go 4030 HD, 5V, 2A, USB-C
| Spenning | 5V |
|---|---|
| Strøm | 2A |
| Mål plugg | USB-C |
| Merke | Lader til Arlo |
| Kategori | Lader til Øvrig |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Arlo A-2a Lader |
197 Kr 256Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Hurtig leveranse, Fri frakt (over 199 kr)
![]()
30 dagers åpent kjøp!
Lader til Arlo Go 4030 HD, 5V, 2AUSB-C
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Spenning | 5V |
| Strøm | 2A |
| Mål plugg | USB-C |
| Merke | Lader til Arlo |
| Kategori | Lader til Øvrig |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Arlo A-2a Lader |
197 Kr 256Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Hurtig leveranse, Fri frakt (over 199 kr)
![]()
30 dagers åpent kjøp!


