Batteri til Acer Timeline Ultra M5, 11.1V, 4850mAh
| Type | Li-Polymer |
|---|---|
| Spenning | 11.1V |
| Kapasitet | 4850mAh |
| Merke | Batteri til Acer |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Acer AP12A3i 11.1V 4850mAh |
359 Kr 466Kr
På lager
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Førstegangs bruk: Lad det nye batteriet til 5%, og gjenta lade/utladingssyklusen 3-4 ganger for best ytelse. Leveringstiden er normalt 10-25 arbeidsdager.
![]()
Sjekk fysisk: Bekreft at det gamle batteriet matcher bildet av batteri, spesielt kontaktpunktet.
Batteri til Acer Timeline Ultra M5, 11.1V, 4850mAh, Svart
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-Polymer |
| Spenning | 11.1V |
| Kapasitet | 4850mAh |
| Farge | Svart |
| Merke | Batteri til Acer |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Acer AP12A3i 11.1V 4850mAh |
359 Kr 466Kr
På lager
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Førstegangs bruk: Lad det nye batteriet til 5%, og gjenta lade/utladingssyklusen 3-4 ganger for best ytelse. Leveringstiden er normalt 10-25 arbeidsdager.
![]()
Sjekk fysisk: Bekreft at det gamle batteriet matcher bildet av batteri, spesielt kontaktpunktet.
Batteri Modell/Delenummer:
Batteri Kompatible modeller:
-
Acer Aspire M3
Acer Aspire M5
Acer Aspire M5-481PT
Acer Aspire M5-481T
Acer Aspire M5-481TG
Acer Aspire M5-581T
Acer Aspire Timeline U M5-481
Acer Aspire Timeline U M5-481TG-6814
Acer Aspire Timeline U M5-581
Acer Aspire Timeline Ultra M3
Acer Aspire Timeline Ultra M5
Acer Iconia Tab W700
Acer Iconia Tab W700P
Acer Timeline M5-481
Acer Timeline M5-581
Acer Timeline Ultra M3
Acer Timeline Ultra M5
Acer TravelMate X483
