Batteri til Acer AP14A8M, 3.8V, 22Wh/5910mAh
| Type | Li-Polymer |
|---|---|
| Spenning | 3.8V |
| Kapasitet | 22Wh/5910mAh |
| Merke | Batteri til Acer |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Acer AP14A8M 3.8V 22Wh/5910mAh |
329 Kr 427Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Leveringstiden er normalt 10-25 arbeidsdager.
![]()
30 dagers åpent kjøp!
Batteri til Acer AP14A8M, 3.8V, 22Wh/5910mAh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-Polymer |
| Spenning | 3.8V |
| Kapasitet | 22Wh/5910mAh |
| Merke | Batteri til Acer |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Acer AP14A8M 3.8V 22Wh/5910mAh |
329 Kr 427Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Leveringstiden er normalt 10-25 arbeidsdager.
![]()
30 dagers åpent kjøp!

