Batteri til Acer SWIFT GO 14 SFG14-41, 11.67V, 65Wh
| Type | Li-Polymer |
|---|---|
| Spenning | 11.67V |
| Kapasitet | 65Wh |
| Merke | Batteri til Acer |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Acer AP22ABN 11.67V 65Wh |
529 Kr 687Kr
På lager
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Førstegangs bruk: Lad det nye batteriet til 5%, og gjenta lade/utladingssyklusen 3-4 ganger for best ytelse. Leveringstiden er normalt 10-25 arbeidsdager.
![]()
Sjekk fysisk: Bekreft at det gamle batteriet matcher bildet av batteri, spesielt kontaktpunktet.
Batteri til Acer SWIFT GO 14 SFG14-41, 11.67V, 65Wh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-Polymer |
| Spenning | 11.67V |
| Kapasitet | 65Wh |
| Merke | Batteri til Acer |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Acer AP22ABN 11.67V 65Wh |
529 Kr 687Kr
På lager
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Førstegangs bruk: Lad det nye batteriet til 5%, og gjenta lade/utladingssyklusen 3-4 ganger for best ytelse. Leveringstiden er normalt 10-25 arbeidsdager.
![]()
Sjekk fysisk: Bekreft at det gamle batteriet matcher bildet av batteri, spesielt kontaktpunktet.
Batteri Modell/Delenummer:
Batteri Kompatible modeller:
-
Acer SWIFT GO 14 SFG14-41
Acer SWIFT GO 14 SFG14-71
Acer SWIFT GO 16 SFG16-71
Acer SWIFT GO 14 SFG14-41-R3SN
Acer SWIFT GO 14 SFG14-41-R6KL
Acer SWIFT GO 16 SFG16-71-50P7
Acer SWIFT GO 16 SFG16-71-526K
Acer SWIFT GO 16 SFG16-71-763T
Acer SWIFT GO 16 SFG16-71-77KG
Acer SWIFT GO 16 SFG16-71-78CN
Acer SWIFT GO SFG14-41-R2E4
Acer SWIFT GO SFG14-41-R2QM
Acer TravelMate P4 TMP414-53
