Batteri til Acer Nitro 16 AN16-51-74BV, 15.4V, 3733mAh
| Type | Li-Polymer |
|---|---|
| Spenning | 15.4V |
| Kapasitet | 3733mAh |
| Gtin | 6899591141598 |
| Merke | Batteri til Acer |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Acer AP21D8M 15.4V 3733mAh |
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Førstegangs bruk: Lad det nye batteriet til 5%, og gjenta lade/utladingssyklusen 3-4 ganger for best ytelse. Leveringstiden er normalt 10-25 dager.
![]()
Sjekk fysisk: Bekreft at det gamle batteriet matcher bildet av batteri, spesielt kontaktpunktet. Sjekk at spenningen og kapasiteten stemmer overens med ditt nåværende batteri. Merk: Det anbefales ofte å velge batterier med høy kvalitet (gjerne OEM-standard) for best ytelse og levetid.
Batteri til Acer Nitro 16 AN16-51-74BV, 15.4V, 3733mAh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-Polymer |
| Spenning | 15.4V |
| Kapasitet | 3733mAh |
| Gtin | 6899591141598 |
| Merke | Batteri til Acer |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Acer AP21D8M 15.4V 3733mAh |
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Førstegangs bruk: Lad det nye batteriet til 5%, og gjenta lade/utladingssyklusen 3-4 ganger for best ytelse. Leveringstiden er normalt 10-25 dager.
![]()
Sjekk fysisk: Bekreft at det gamle batteriet matcher bildet av batteri, spesielt kontaktpunktet. Sjekk at spenningen og kapasiteten stemmer overens med ditt nåværende batteri. Merk: Det anbefales ofte å velge batterier med høy kvalitet (gjerne OEM-standard) for best ytelse og levetid.
Batteri Modell/Delenummer:
Batteri Kompatible modeller:
-
Acer Nitro 5 AN515-47
Acer Nitro 5 AN515-58
Acer Nitro 16 AN16-51-56VT
Acer Nitro 16 AN16-51-76BS
Acer Nitro 16 AN16-51-78GX
Acer Nitro 5 AN515-46
Acer Nitro 5 AN515-58-56CL
Acer Nitro 5 AN515-58-766R
Acer Nitro 5 AN515-58-72QR
Acer Nitro 5 AN515-58-74JS
Acer Nitro 5 AN515-58-75UH
Acer Nitro 5 AN515-58-77YC
Acer Nitro 16 AN16-51
Acer Nitro 16 AN16-51-74BV
Acer Nitro V 15 ANV15-51
