Lader til Acer KP.01801.0A2, 12V, 1.5A, 18W, Europe Plug
| Spenning | 12V |
|---|---|
| Strøm | 1.5A |
| Effekt | 18W |
| Mål plugg | Europe Plug |
| Merke | Lader til Acer |
| Kategori | Lader til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders garanti |
| Artikkelnr | Acer 18W 1.5A 12V Europe Plug |
239 Kr 310Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Hurtig leveranse, Fri frakt (over 199 kr)
![]()
30 dagers åpent kjøp!
Lader til Acer KP.01801.0A2, 12V, 1.5A, 18W, Europe Plug
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Spenning | 12V |
| Strøm | 1.5A |
| Effekt | 18W |
| Mål plugg | Europe Plug |
| Merke | Lader til Acer |
| Kategori | Lader til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders garanti |
| Artikkelnr | Acer 18W 1.5A 12V Europe Plug |
239 Kr 310Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Hurtig leveranse, Fri frakt (over 199 kr)
![]()
30 dagers åpent kjøp!
