Lader til Acer ADP-18TB A, 12V, 1.5A, 18W, Europe Plug
| Spenning | 12V |
|---|---|
| Strøm | 1.5A |
| Effekt | 18W |
| Mål plugg | Europe Plug |
| Gtin | 6890292250981 |
| Merke | Lader til Acer |
| Produkttype | Lader til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Acer 18W 1.5A 12V Europe Plug |
239 Kr 310Kr
På lager
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Leveringstiden er normalt 10-25 dager.
![]()
30 dagers åpent kjøp!
Lader til Acer ADP-18TB A, 12V, 1.5A, 18W, Europe Plug
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Spenning | 12V |
| Strøm | 1.5A |
| Effekt | 18W |
| Mål plugg | Europe Plug |
| Gtin | 6890292250981 |
| Merke | Lader til Acer |
| Produkttype | Lader til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Acer 18W 1.5A 12V Europe Plug |
239 Kr 310Kr
På lager
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Leveringstiden er normalt 10-25 dager.
![]()
30 dagers åpent kjøp!
