Batteri til ACER 3485A0, 11.25V, 4885mAh/55Wh
| Type | Li-Polymer |
|---|---|
| Spenning | 11.25V |
| Kapasitet | 4885mAh/55Wh |
| Merke | Batteri til Acer |
| Kategori | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders garanti |
| Artikkelnr | ACER TB1411 11.25V 4885mAh/55Wh |
699 Kr 908Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Hurtig leveranse, Fri frakt (over 199 kr)
![]()
30 dagers åpent kjøp!
Batteri til ACER 3485A0, 11.25V, 4885mAh/55Wh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-Polymer |
| Spenning | 11.25V |
| Kapasitet | 4885mAh/55Wh |
| Merke | Batteri til Acer |
| Kategori | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders garanti |
| Artikkelnr | ACER TB1411 11.25V 4885mAh/55Wh |
699 Kr 908Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Hurtig leveranse, Fri frakt (over 199 kr)
![]()
30 dagers åpent kjøp!
