Batteri til 928QA215H, 7.6V, 30Wh
| Type | Li-Polymer |
|---|---|
| Spenning | 7.6V |
| Kapasitet | 30Wh |
| Merke | Batteri til Lenovo |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Lenovo L17M2PF0 7.6V 30Wh |
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Førstegangs bruk: Lad det nye batteriet til 5%, og gjenta lade/utladingssyklusen 3-4 ganger for best ytelse. Leveringstiden er normalt 10-25 dager.
![]()
Sjekk fysisk: Bekreft at det gamle batteriet matcher bildet av batteri, spesielt kontaktpunktet. Sjekk at spenningen og kapasiteten stemmer overens med ditt nåværende batteri. Merk: Det anbefales ofte å velge batterier med høy kvalitet (gjerne OEM-standard) for best ytelse og levetid.
Batteri til 928QA215H, 7.6V, 30Wh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-Polymer |
| Spenning | 7.6V |
| Kapasitet | 30Wh |
| Merke | Batteri til Lenovo |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Lenovo L17M2PF0 7.6V 30Wh |
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Førstegangs bruk: Lad det nye batteriet til 5%, og gjenta lade/utladingssyklusen 3-4 ganger for best ytelse. Leveringstiden er normalt 10-25 dager.
![]()
Sjekk fysisk: Bekreft at det gamle batteriet matcher bildet av batteri, spesielt kontaktpunktet. Sjekk at spenningen og kapasiteten stemmer overens med ditt nåværende batteri. Merk: Det anbefales ofte å velge batterier med høy kvalitet (gjerne OEM-standard) for best ytelse og levetid.
Batteri Modell/Delenummer:
Batteri Kompatible modeller:
-
Lenovo IdeaPad 330-15ICN-81EY
Lenovo IdeaPad 330-15ARR-81D2005GGE
Lenovo IdeaPad 330-15ARR-81D200KSGE
Lenovo IdeaPad 330-15ARR-81D2
Lenovo IdeaPad 330-15ARR-81D2003XGE
Lenovo IdeaPad 330-15ARR-81D3
Lenovo IdeaPad 330-15ICN
Lenovo IdeaPad 330-15ARR-81D30003GE
Lenovo IdeaPad 330-15ARR-81D2005JGE
Lenovo IdeaPad 330
Lenovo IdeaPad 330-15ARR
Lenovo IdeaPad 330-15ARR-81D2005CUS
Lenovo IdeaPad 330G
Lenovo Ideapad 330-15ARR-81D2007LSP
