Batteri til 5B10X19047, 15.36V, 80Wh/5235mAh
| Type | Li-Polymer |
|---|---|
| Spenning | 15.36V |
| Kapasitet | 80Wh/5235mAh |
| Merke | Batteri til Lenovo |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Lenovo L19C4P71 15.36V 80Wh/5235mAh |
399 Kr 518Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Leveringstiden er normalt 10-25 arbeidsdager.
![]()
30 dagers åpent kjøp!
Batteri til 5B10X19047, 15.36V, 80Wh/5235mAh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-Polymer |
| Spenning | 15.36V |
| Kapasitet | 80Wh/5235mAh |
| Merke | Batteri til Lenovo |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Lenovo L19C4P71 15.36V 80Wh/5235mAh |
399 Kr 518Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Leveringstiden er normalt 10-25 arbeidsdager.
![]()
30 dagers åpent kjøp!
Batteri Modell/Delenummer:
Batteri Kompatible modeller:
-
Lenovo ThinkPad P1 X1 Extreme 3rd Gen 2020
Lenovo ThinkPad P1 3rd
Lenovo ThinkPad P1 20TJ 3rd
Lenovo ThinkPad X1 Extreme 3rd
Lenovo ThinkPad X1 Extreme 20TK 3rd
Lenovo ThinkPad X1 Extreme 20TL 3rd
Lenovo ThinkPad P1 3rd generation
Lenovo ThinkPad P1 3rd Gen 20th
Lenovo ThinkPad P1 20TJ 3rd generation
Lenovo ThinkPad X1 Extreme 3rd generation
Lenovo ThinkPad X1 Extreme 20TK 3rd generation
Lenovo ThinkPad X1 Extreme 20TL 3rd generation
