Batteri til 5B10W67273, 7.68V, 60Wh
| Type | Li-Polymer |
|---|---|
| Spenning | 7.68V |
| Kapasitet | 60Wh |
| Merke | Batteri til Lenovo |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Lenovo L17C4PH1 7.68V 60Wh |
395 Kr 513Kr
På lager
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Førstegangs bruk: Lad det nye batteriet til 5%, og gjenta lade/utladingssyklusen 3-4 ganger for best ytelse. Leveringstiden er normalt 10-25 arbeidsdager.
![]()
Sjekk fysisk: Bekreft at det gamle batteriet matcher bildet av batteri, spesielt kontaktpunktet.
Batteri til 5B10W67273, 7.68V, 60Wh
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-Polymer |
| Spenning | 7.68V |
| Kapasitet | 60Wh |
| Merke | Batteri til Lenovo |
| Produkttype | Batteri til Bærbar PC |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Lenovo L17C4PH1 7.68V 60Wh |
395 Kr 513Kr
På lager
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Førstegangs bruk: Lad det nye batteriet til 5%, og gjenta lade/utladingssyklusen 3-4 ganger for best ytelse. Leveringstiden er normalt 10-25 arbeidsdager.
![]()
Sjekk fysisk: Bekreft at det gamle batteriet matcher bildet av batteri, spesielt kontaktpunktet.
Batteri Modell/Delenummer:
Batteri Kompatible modeller:
-
Lenovo Yoga 7 Pro
Lenovo Yoga 7 Pro-13IKB
Lenovo Yoga C930
Lenovo Yoga C930-13IKB
Lenovo Yoga C930-13IKB 81C4
Lenovo Yoga C930-13IKB-81C4
Lenovo Yoga C930-13IKB-81C4002QMZ
Lenovo Yoga C930-13IKB-81C4002XMZ
Lenovo Yoga C930-13IKB-81C4002YMZ
Lenovo Yoga C930-13IKB-81C4003TGE
Lenovo Yoga C930-13IKB-81C4003UGE
Lenovo Yoga C930-13IKB-81C4003VGE
Lenovo Yoga C930-13IKB-81C4008JMZ
Lenovo Yoga C930-13IKB-81EQ
Lenovo Yoga C930-13IKB-81EQ000HGE
